Preskocit navigáciu

Otvorenie kultúrneho leta v Chtelnici


Otvorenie kultúrneho leta v Chtelnici

V sobotu 10. júna pri príležitosti otvorenia kultúrneho leta v obci Chtelnica, vykonali príslušníci Čestnej stráže prezidenta v rámci programu na podporu regrutácie a doplňovania OS SR prezentáciu útvaru a Ozbrojených síl SR. Obyvateľom obce a blízkeho okolia sa prezentovali hlavné úlohy Čestnej stráže prezidenta SR, objasnili sa im špecifické podmienky prijatia k nášmu útvaru a k Ozbrojeným silám SR.

V rámci prezentácie Čestnej stráže prezidenta SR vojaci vykonali ukážku výstroja a výzbroje, predviedli showprogram galaprogramu a dynamickú ukážku sebaobrany.
Ďalšia časť programu bola zameraná na ukážky zabezpečenia štátno-protokolárnych akcií
pre prezidentku SR, kde si interaktívnym spôsobom prítomní vyskúšali úlohu kráľa a kráľovnej a ich privítanie na letisku alebo vzdanie pocty pri príchode prezidentky SR do úradu či počas kladenia vencov. Počas jednotlivých ukážok mali diváci možnosť súťažiť o propagačné materiály, ktoré nám pomohlo zabezpečiť oddelenie marketingu MO SR.


Otvorenie kultúrneho leta v ChtelniciOtvorenie kultúrneho leta v ChtelniciOtvorenie kultúrneho leta v ChtelniciOtvorenie kultúrneho leta v ChtelniciOtvorenie kultúrneho leta v ChtelniciOtvorenie kultúrneho leta v ChtelniciOtvorenie kultúrneho leta v ChtelniciOtvorenie kultúrneho leta v ChtelniciOtvorenie kultúrneho leta v ChtelniciOtvorenie kultúrneho leta v ChtelniciOtvorenie kultúrneho leta v ChtelniciOtvorenie kultúrneho leta v Chtelnici

Autor: mjr. Ing. Andrea Šantorová , Foto: por. Mgr. Štefan Hoppan - Dátum: 10.06.2023
Čítanosť: 559
Verzia pre tlač

Skočiť na menu


Share